Meie lood

Pärnumaa aasta tervise edendaja Raja Lasteaia liikumisõpetaja Karin Kaugeranna 21. mai Halliki Tammiste


Edastame suurepärase uudise - Pärnu Raja Lasteaia liikumisõpetaja Karin Kaugeranna sai tunnustuse- Aasta 2022 Pärnumaa Tervisedendaja.

20. veebruaril toimus pidulik vastuvõtt, kus tervise- ja tööminister Peep Peterson ja terviseala asekantsler dr Heidi Alasepp tunnustasid Maarjamäe lossis viimaste aastate tegusamaid tervisedendajaid igast Eesti maakonnast. Riikliku tunnustamisega soovitakse tõsta esile rahvatervise valdkonda arendanud ja tervisedendamisse panustanud inimesi. https://www.sm.ee/uudised/galerii-sotsiaalministeerium-tunnustas-tegusamaid-tervisedendajaid

Oleme uhked, et meie lasteaia liikumisõpetaja Karini aktiivne panustamine tervise edendamisse nii lasteaia kui Pärnu linna tasandil, on märgatud. Õpetaja on koostanud ja jaganud tervise teemalist õppevara ning arengumängu teemalist kogemust üle vabariigi.

Aitäh Sulle, õp Karin, alias Kärbes Jaak, Sipsik ja lehm Benita, et hoolitsed nii väikeste ja suurte tervise edendamise eest nii Pärnu Raja Lasteaias kui Pärnu linnas. Palju õnne kõigi väikeste ja suurte rajalaste poolt! 

Soovime õpetaja Karinile palju jaksu ja jõudu liikumisaasta ideede elluviimisel!

 

Edastame suurepärase uudise - Pärnu Raja Lasteaia liikumisõpetaja Karin Kaugeranna sai tunnustuse- Aasta 2022 Pärnumaa Tervisedendaja.

20. veebruaril toimus pidulik vastuvõtt, kus tervise- ja tööminister Peep Peterson ja terviseala asekantsler dr Heidi Alasepp tunnustasid Maarjamäe lossis viimaste aastate tegusamaid tervisedendajaid igast Eesti maakonnast. Riikliku tunnustamisega soovitakse tõsta esile rahvatervise valdkonda arendanud ja tervisedendamisse panustanud inimesi. https://www.sm.ee/uudised/galerii-sotsiaalministeerium-tunnustas-tegusamaid-tervisedendajaid

Oleme uhked, et meie lasteaia liikumisõpetaja Karini aktiivne panustamine tervise edendamisse nii lasteaia kui Pärnu linna tasandil, on märgatud. Õpetaja on koostanud ja jaganud tervise teemalist õppevara ning arengumängu teemalist kogemust üle vabariigi.

Aitäh Sulle, õp Karin, alias Kärbes Jaak, Sipsik ja lehm Benita, et hoolitsed nii väikeste ja suurte tervise edendamise eest nii Pärnu Raja Lasteaias kui Pärnu linnas. Palju õnne kõigi väikeste ja suurte rajalaste poolt! 

Soovime õpetaja Karinile palju jaksu ja jõudu liikumisaasta ideede elluviimisel!