Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugispetsialistid Toitlustajad

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Sirje Kessler

Direktor
sirje.kessler@raja.parnu.ee


Halliki Tammiste

Õppealajuhataja
halliki.tammiste@raja.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

HEV koordinaator


Kairi Väljaots

Assistent - majandusalajuhataja
kairi.valjaots@raja.parnu.ee

Õpetajad (5)

Jelena Savinskaja

Muusikaõpetaja
Jelena.savinskaja@raja.parnu.ee


Svetlana Nikiforova

Muusikaõpetaja
Svetlana.nikiforova@raja.parnu.ee


Karin Kaugeranna

Liikumisõpetaja
karin.kaugeranna@raja.parnu.ee


Sirje Aoveer

Liikumisõpetaja
sirje.aoveer@raja.parnu.ee


Tiia Puusild

Ujumisõpetaja
tiia.puusild@raja.parnu.ee

Tugispetsialistid (3)

Ruth Kalde-Clemencet

Logopeed
ruth.kalde-clemencet@raja.parnu.ee


Halliki Tammiste

Õppealajuhataja
halliki.tammiste@raja.parnu.ee

Lisainformatsioon: 

HEV koordinaator


Tetjana Shakhrai

Logopeed (vene keel)
tetiana.shakhrai@raja.parnu.ee

Toitlustajad (1)

Tiiu Lumi

Peakokk
tiiu.lumi@raja.parnu.ee

Võta meiega ühendust

Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.