Uudised

Raja lasteaed osales Maailmakoristuspäeval 2023 19. september Halliki Tammiste


Raja Lasteaed osales Maailmakoristuspäeval, mille korraldas lasteaia töörühm Rännumeelsed keskkonnasõbrad ehk mesilase Susumu ja rännukoer Klausi käsilased, kelle vedada on ka meie lasteaia Rohelise Kooli tegevused.

Kokkuvõtteks on rõõm on tõdeda, et prügi oli sel aastal vähem kui eelmisel. Koguti umbkaudsel hinnangul u 500 kg prügi.

Huvitavamateks leidudeks osutusid: fotoaparaat, Nike pusa, deodorandi-aerosoolpudel aastast 1990, wc-vaip, lõputult pikk metalltross :)

Osalesid kuue rühma lapsed ja personal: Tragid kassipojad (6-7a), Nutikad mesilased (5-6a), Osavad leiutajad (4-5a), Toimekad rohutirtsud (3-4a), Rõõmsad lepatriinud (5-6a) ja Vahvad rännukoerad (6-7a). 

https://maailmakoristus.ee/kool/

Raja Lasteaed osales Maailmakoristuspäeval, mille korraldas lasteaia töörühm Rännumeelsed keskkonnasõbrad ehk mesilase Susumu ja rännukoer Klausi käsilased, kelle vedada on ka meie lasteaia Rohelise Kooli tegevused.

Kokkuvõtteks on rõõm on tõdeda, et prügi oli sel aastal vähem kui eelmisel. Koguti umbkaudsel hinnangul u 500 kg prügi.

Huvitavamateks leidudeks osutusid: fotoaparaat, Nike pusa, deodorandi-aerosoolpudel aastast 1990, wc-vaip, lõputult pikk metalltross :)

Osalesid kuue rühma lapsed ja personal: Tragid kassipojad (6-7a), Nutikad mesilased (5-6a), Osavad leiutajad (4-5a), Toimekad rohutirtsud (3-4a), Rõõmsad lepatriinud (5-6a) ja Vahvad rännukoerad (6-7a). 

https://maailmakoristus.ee/kool/