Uudised

Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonnas ülelinnaline näitus “Metsast läbi- läbi metsa” 29. veebruar Halliki Tammiste


27. veebruaril avati Pärnu lasteaednike keskkonna aineühenduse poolt korraldatud näitus "Metsast läbi-läbi metsa" on avatud 4. aprillini. 

Meie lasteaiast osalesid näitusel 4-6-aastaste laste rühmad: Rõõmsate lepatriinude juhendaja õpetaja Helin Seppenen, Osavad leiutajate rühma juhendaja õpetaja Kristi Lihtne, Taibukad kuujäneste rühma juhendajad õpetajad Kristi Tiits ja Marie Leetsi, Nutikate mesilaste rühma juhendajad õpetajad Kätlin Roman ja Klair Luup

27. veebruaril avati Pärnu lasteaednike keskkonna aineühenduse poolt korraldatud näitus "Metsast läbi-läbi metsa" on avatud 4. aprillini. 

Meie lasteaiast osalesid näitusel 4-6-aastaste laste rühmad: Rõõmsate lepatriinude juhendaja õpetaja Helin Seppenen, Osavad leiutajate rühma juhendaja õpetaja Kristi Lihtne, Taibukad kuujäneste rühma juhendajad õpetajad Kristi Tiits ja Marie Leetsi, Nutikate mesilaste rühma juhendajad õpetajad Kätlin Roman ja Klair Luup