Meie lood

2022 avati Pärnu Raja Lasteaias lõimitud keeleõppe metoodikakeskus 25. september Halliki Tammiste


Maikuus 2022 avati Pärnu Raja Lasteaias Lääne-Eesti piirkonnapõhine Lõimitud Keeleõppe Metoodikakeskus, mis on loodud peamiselt eesti keelt kui teise keele õpetajate toetamiseks.

Esimene keskuse üritus toimuski juba maikuus. Meie keelekümbluse õpetajad Marve Torstenberg (Tragid kassipojad) ja Oksana Sarapuu (Lustakad pähklijänesed) viisid läbi avatud tegevuse Viljandi lasteaedade juhtidele. Aitäh tublidele ja aktiivsetele lastele ning õpetajatele õppetegevuste eest! Meie külalistele meeldisid õppetegevused ja Raja lasteaed väga.

Aitäh metoodikakeskuse logo autorile, liikumisõpetaja Karin Kaugeranna.

Maikuus 2022 avati Pärnu Raja Lasteaias Lääne-Eesti piirkonnapõhine Lõimitud Keeleõppe Metoodikakeskus, mis on loodud peamiselt eesti keelt kui teise keele õpetajate toetamiseks.

Esimene keskuse üritus toimuski juba maikuus. Meie keelekümbluse õpetajad Marve Torstenberg (Tragid kassipojad) ja Oksana Sarapuu (Lustakad pähklijänesed) viisid läbi avatud tegevuse Viljandi lasteaedade juhtidele. Aitäh tublidele ja aktiivsetele lastele ning õpetajatele õppetegevuste eest! Meie külalistele meeldisid õppetegevused ja Raja lasteaed väga.

Aitäh metoodikakeskuse logo autorile, liikumisõpetaja Karin Kaugeranna.